Ehlvesti Malekool

Suurmeistriks ei sünnita

Suurmeistriks õpitakse

Aega säästev

Terve kogemus otse kodust

Oma ala tipud

Õpi parimatelt, et saada parimaks

Inspireeriv

Male tõed rakenduvad kõikjal elus

TREENERID

Jaan Ehlvest

Jaan Ehlvest on 57-aastane Ameerika-Eesti suurmeister. Ta elab Saaremaal ja annab igapäevaselt maletunde noortele. Oma parimas eas oli ta mitukümmend aastat maailma tipus ja võistles legendide Garry Kasparovi ning Anatoli Karpoviga.

Triin Narva

Triin Narva on 26-aastane naiste FIDE meister males. Ta on pärit kuulsast maletajate suguvõsast ja tegeleb aktiivselt nii male mängimise kui õpetamisega. Alates 2010. aastast on Triin osalenud Eesti naiskonna liikmena kõikidel Maleolümpiatel ning ta esindab Eestit ka 2021. aastal.

Henrik Haavamäe

Henrik Haavamäe on 22-aastane noormaletaja, kes on tegelenud malega enamus oma elust. Parim saavutus on 2018 Eesti MV 2. koht ja 2018 Maleolümpial osalemine. 

Tere tulemast Ehlvesti Malekooli

Sinu teekond tippu algab nüüd

64 mustvalget ruutu, 32 nuppu ja lõpmatu arv põnevaid võimalusi – tule ja sukeldu malemaailma salapärastesse seiklustesse!

Male on mäng, mille õppimine aitab lapsel paremini koolis hakkama saada, parendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning arendab laste kriitilist ja loomingulist mõtlemist. Igast lapsest ei pruugi saada uut Paul Kerest, kuid iga laps võiks osata seda kuningate mängu.

Ehlvesti Malekoolis pakume võimalust õppida malemängu mugavalt interneti teel, kus maleteadmisi annavad edasi oma ala professionaalid.

Sügishooajaks võtame õpilasi vastavalt nende tasemele kolme gruppi: etturid, ratsud ja vankrid.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust meiliaadressil: ehlvestimalekool@emkk.karelpaan.ee

 

Paul Keres

"Innovatsioon ei pea olema leidlik vaid hästi läbimõeldud."

Mida meist räägitakse?

Treeni oma ala parimatega

Treeningrühmad

Alustame trennidega veebruaris, trennid hakkavad toimuma vähemalt teisipäeviti ja kolmapäeviti algusega kell 17:00, üks trenn kestab tund aega.
2. veebruar ja 3. veebruar toimuvad proovitunnid, mille järgi on võimalik proovida, kas antud trenn on sobiv.

9. veebruar ja 10. veebruar alustame juba päris trennidega, trennid toimuvad kokku 12 korda v.a. proovi trenn.

Täpsemad grupid selguvad peale registreerumist!

Etturite grupiga on liituma oodatud kõik lapsed, kes veel malekäike ei oska. Õpetamisel kasutatakse Jaan Ehlvesti maleõpikus “Chess Gymnasium” toodud metoodikat ning kursuse jooksul saavad lapsed selgeks kõik malemängu põhitõed ja reeglid.

Kursuse ülevaade:
Zoomi vahendusel, ligipääs nii kõigele tundides läbitule kui ka põnevale lisamaterjalile, meelt värskena hoida aitavad kodused ülesanded, kursuse lõpus saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta sertifikaadi.

Ratsude grupiga on liituma oodatud kõik õpilased, kes juba oskavad käike ja tahavad malemängu paremini selgeks saada. Kursuse raames õpetame mängu alustamist, positsioonilisi põhiprintsiipe ning vaatame läbi klassikaliste lõppmängude teooria.

Kursuse ülevaade: 
Online-klass Zoomi vahendusel, ligipääs nii kõigele tundides läbitule kui ka põnevale lisamaterjalile meelt värskena hoida aitavad kodused ülesanded kursuse raames toimuvad kolmel laupäeval oskuste proovile panemiseks online kiirturniirid,  kursuse lõpus saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta sertifikaadi.

Vankrite grupiga ootame liituma õpilasi, kellel on male põhitõed selged ning kes on oma maleoskusi juba ka mõnel turniiril proovile pannud. Kursusel lihvitakse õpilaste seniseid teadmisi, analüüsitakse nende mängitud malepartiisid ning vaadatakse süvitsi erinevaid avanguid ja lõppmänguteooriat.

Alusta oma teed tippu juba täna

Registreeri Ehlvesti Malekooli